Kyani ürünleri ile Sağlıklı olmak Kolaylaştırıldı

kyani ürünleri

Yıllarca süren geniş çaplı araştırmalardan sonra Kyäni, Dünya’nın dört bir yanından en önemli bileşenlerin ve besinlerin dahil olduğu ve birlikte kullanımıyla sağlığınızı maksimum seviyeye çıkaran ve 3 üründen oluşan Sağlık Üçgeni‘ni yaratmayı başardı.

Sağlık Üçkeni Sunrise, Sunset, Nitro FX yada Nitro Plus dan oluşan vücüdumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş bir takviye edici gıda üçgenidir.

Kyäni geliştirdiği bu olağanüstü beslenme sistemi ve güçlü gıda takviyesi Sağlık Üçgeni ile dünya çapında yaşam kalitesini arttırarak milyonlarca insana kaliteli besinler sağlamaktadır.

Bilgi ve Sipariş Hattı: 0536 988 06 06

WhatsApp Bilgi ve Sipariş Hattı için –> TIKLAYIN <–

Kyani ürünleri

nitro-fx

Kyäni Nitro FX

Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

Fiyatı: 259 ₺

ÜRÜNÜ İNCELE
HEMEN SİPARİŞ VER

nitro-plus

Kyäni Nitro Plus

Nitro Plus, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

Fiyatı: 355 ₺

ÜRÜNÜ İNCELE
HEMEN SİPARİŞ VER

sunrise

Kyäni Sunrise

Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

Fiyatı: 229 ₺

ÜRÜNÜ İNCELE
HEMEN SİPARİŞ VER

sunset

Kyäni Sunset

Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

Fiyatı: 171 ₺

ÜRÜNÜ İNCELE
HEMEN SİPARİŞ VER

Kyäni Ürünleri’ne indirimli sahip olmak ister misiniz?

Autoship’li Müşteri olarak Avantajlı bir şekilde Kyäni Ürünleri’ne sahip olabilirsiniz.

Autoship’li Müşteri demek, otomatik sevkiyat talimatı vererek Kyani ürünlerini düzenli kullananlara özel sağlanan avantajlarıdır kısaca alışveriş yaptığınızda, her ay düzenli olarak adresinize gelmesini istediğiniz siparişe ait fiyat demektir. Böylelikle bir kere sipariş verirsiniz ve her ay sipariş ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yaklaşık % 10’luk bir indirime de hak kazanırsınız. Bu uygulama, sipariş verme işleminizde size kolaylık ve ekstra indirimler sağlanması noktasında Kyani’nin bir güzelliğidir. Tabiki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı iptal edebilirsiniz.

autoship

Deneme ürünleriniz için hemen İletişime geçin!

Kyäni Ürünleri, Şirketi ve 1 HAFTALIK DENEME ürünleriniz hakkında her türlü sorularınızı Formu kullanarak veya 0536 988 06 06 üzerinden bana yöneltebilirsiniz. Dilerseniz Formu doldurarak benim size ulaşmamı sağlayabilirsiniz.

img

Kyani
4.3 / 718 oy