Kyani Üyelik Paketleri Kyani ile Finansal Özgürlüğünüzün tadını çıkarın

Kyani Ağ Pazarlamanın (Network Marketing) geliştirilmiş versiyonu olan Next Generation Marketing yani türkçe adı ile Yeni Nesil Pazarlama Şirketidir.

Kyani Ağ Pazarlama endüstrisinde dünya çapında 60’den fazla ülkedeki insanlara, güçlü bir iş fırsatı ile birlikte, benzersiz faydalı ürünler sunmaktadır. Daha fazla Sağlık, daha fazla Varlık ve daha fazla Yaşam istiyorsanız, ailemize katılın! İşinize başladıktan sonra, Kyani’yi ve sağlıklı yaşam ürünlerini temsil edeceksiniz.

Kyani, Next Generation Marketing iş modelinde dünya’daki en güçlü 6 Pazarlama Kanallarından olan Retail Marketing, Tele Marketing, TV Marketing, Online Marketing, Doğrudan Satış ve Network Marketing arasından dünyanın en güçlü 3 Pazarlama kanalının birleşiminden oluşuyor.

Kyani yalnızca iyi bir şirket olmak değil en iyisi olmak için kurulmuştur. Ürünlerimizi denediğinizde bunu açıkça görebilirsiniz. Kyani’nin ödeme programının sektördeki en kazançlı plan olduğunuda görebilirsiniz. Birçok kimse bu tarz iddialarda bulunabilir ancak gelin somut gerçeklerle kanıtlayalım.

Kyani’de stok, ortak bulma ve satış yapma zorunluluğu yoktur. 13 ayrı gelir kapısı sunan Kyani, tüm şirketlerin çalışma stilinden uzak, insana değer veren bir ticaret sistemi kurgulamıştır. Sektörü değiştiren Dinamiklerinden en önemliside Ürün Hediye etmektir.

Hadi sizde hemen Ailemize katılın ve Kyani Vizyonunun bir parçası olun.

Kyani Üyelik Paketleri

Yeni Kyani Üyelik Paketleri ile şimdi Kyani Distribütörü olmak eskisinden çok daha kolay. Benzersiz ürünlerini 7 çok farkı paketle size sunan Kyani şimdi daha kolay üyelik ile size kazanç sağlamayı amaçlamaktadır. Kyani Üyelik Paketleri’nden hangisi sizin Paketiniz?

FİNANSAL ÖZGÜRLÜĞÜN 3 TEMELİ KYANİ’DE Sağlık, Varlık, Zaman

Daha Fazla Sağlık

Paran yoksa hasta olmak zorundasın! Sağlık şüphesizki hayatımızda en önemli temennimizdir fakat günümüzde Paran vasa ancak Sağlıklı olabiliyorsun. Yediğimiz içtiğimiz hiç birşey artık ihtiyacımız olan vitaminleri vs. sağlayamıyor, bu sebepten dolayı sağlıklı beslenmek zorundayız. Finansal Özgür olmak istiyorsan Sağlıklı olmalısın!  Senin ve ailenin çaba gösterdiği sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyduğun Finansal özgürlüğünü oluşturmak için mükemmel bir yöntemdir Zaman Kaldıracı.

Daha Fazla Varlık

Klasik Ticaretin tam tersine Zaman Kaldıracı sayesinde oluşturduğun Pasif Gelirkatlanarak büyür. Daha fazla Varlık sadece para demek değil Özgürlük demektir. Özgürlüğü elde etmenin birçok yolu vardır fakat bunun için herkesin gittiği yoldan değil kendi yolunu çizerek gitmen gerekiyor hemde olmaz diyen tüm seslere inat. Başarabileceğin şeylerin sınırı yok, yapanların senden hiç bir farkı yok! İzlemeyi bırak ve kendi hayalini gerçekleştirip yaşamaya başla.

Daha Fazla Zaman

Kendi çalışma saatlerini belirleyebilmenin ve gerçekten senin için önemli olan konulara zaman ayırabilme imkanına sahip olmanın keyfini çıkar. Zaman Kaldıracı eşi benzeri olmayan kazançlı bir yöntem. Bu yöntem sayesinde ufak hamleler sonucunda her zaman hayalini kurduğun yaşamın aslında senin elinde olduğunu fark edeceksin. Sıfır Risk ile Pasif Gelir oluşturmaya ne dersin?

Sizi daha fazla bilgi için aramamı ister misiniz ?

Kyani Ürünleri ve Şirketi hakkında her türlü sorularınızı Formu kullanarak yöneltebilirsiniz. Kyani Üyelik Paketleri ve Distribütörlük hakkında daha fazla bilgi için Formu kullanabilir veya 0536 988 06 06 üzerinden bana yöneltebilirsiniz.