Kyani Şikayet ve Kyani Mağdurları Şirketi Tanıyalım

Bu sayfada olduğunuza göre size biri Kyani Şirketi ve Ürünleri hakkında bahsetmiş olmalı ki araştırıyorsunuz. Bir tavsiye üzeri değil Basın ya da İnternet aracılığı sayesinde Kyani şirketi veya ürünleri ile karşılaştıysanız size kısaca özetleyerek Kyäni hakkında bilgi vermek istiyorum.

Kyani şu an 64 den fazla ülkede faaliyette olan ve bu sayıyı gittikçe artıran çok güçlü bir çıkış yapmış besin takviyesi firmasıdır.

Kuruluş aşamasında besin takviyesi sektörünün %85’inin network marketing kanalını kullandığını görmüş fakat bu sektörün distribütörlere çok iyi şartlar sunmadığını dikkate alarak çok farklı bir sistemle sektöre giriş yapmıştır.

Stok, ortak bulma ve satış yapma zorunluluğu yoktur. 13 ayrı gelir kapısı sunan, tüm şirketlerin çalışma stilinden uzak, insana değer veren ciddi ve güvenilir bir kazanç sağlayan ticaret sistemi kurgulamıştır.

Ürünleri ise yıllarca süren geniş çaplı araştırmalardan sonra, Dünya’nın dört bir yanından en önemli bileşenlerin ve besinlerin dahil olduğu ve birlikte kullanımıyla sağlığınızı maksimum seviyeye çıkaran ve 3 üründen oluşan Sağlık Üçgeni‘ni yaratmayı başardı.

Sağlık Üçkeni Sunrise, Sunset, Nitro FX / Plus dan oluşan vücudunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş takviye edici gıda ürünüdür.

Şirketi ve Ürünleri kısaca tanıdığımıza göre geçelim Kyani hakkındaki Şikayetlere

Kyani Şikayet ve Kyani Mağdurları Ürünleri neler ?

Kozmetik ve besin takviyeleri konusunda gelişmiş bir ürün yelpazesi sunan Kyani’nin gıda takviyesi ürünleri, üç temel unsurdan oluşmaktadır; Kyani Sunrise, Kyani Sunset ve Kyani Nitro Fx/Plus.

Cilt bakım ürünlerinden oluşan Fleuresse Skin Care System ise doğanın adaptasyon yeteneği temel alınarak tasarlanmıştır.

Şikayetler ve Cevapları Burada Şikayetvar.com üzerinden Distribütör, Ürün Kullanıcıları ve Adaylar tarafından oluşturulan şikayetleri tek tek inceledim ve sizler için tarafsız bir şekilde yorumladım.

Kyani Saadet Zinciridir iddiası

İsmail Beyin Şikayetini incelemek için tıklayın

Kyani Misafire Saygısızlık yapıyor

Hüseyin Beyin Şikayetini incelemek için tıklayın

Kyani Üyelik İptali yapmıyor!

Feyza Hanımın Şikayetini incelemek için tıklayın

Kyani karttan izinsiz para çekiyor

Ahmet Beyin Şikayetini incelemek için tıklayın

Şikayetiniz mi var? Her türlü sorularınızı Formu kullanarak yöneltebilirsiniz