Loading...

Kyani Science Kyani Bilimsel Danışma Kurulu

Kyani Science,  Kyani ve Fleuresse adlı ürünler hakkında yayınlamış olduğu tüm makalelerin bulunduğu internet sitesidir.

Kyaniscience.com internet adresine girerek Kyani’nin 3+1 ve Fleuresse 4+1 ürününün içeriğinde bulunan tüm bileşenleri inceleyebilir, vücudumuzda ne işe yaradıklarını öğrenebilirsiniz.

Kyani Science,  Kyani ve Fleuresse adlı ürünler hakkında yayınlamış olduğu tüm makalelerin bulunduğu internet sitesidir. Kyaniscience.com internet adresine girerek Kyani’nin 3+1 ve Fleuresse 4+1 ürününün içeriğinde bulunan tüm bileşenleri inceleyebilir, vücudumuzda ne işe yaradıklarını öğrenebilirsiniz.

Kyani Science Kyani Bilimsel Danışma Kurulu

Kyani Science, Kyani Bilimsel Danışma Kurulu’nun alanında uzman ve sayısız başarılara imza atmış üyesi Dr. Claire Francomano, Dr. Thomas Joseph Burke, Dr. Jennifer Haley, Dr. Andreas Boettcher, Patricia Morrone ve eski Danışma Kurulu Başkanı Dr. Abbas Qutab’ın makalelerinden oluşur.

Kyani Science’da yaklaşık 20 bin makale yer almaktadır. Ayrıca Kyani Science’da doktorların videoları, kullanıcı yorumları da bulunmaktadır. Kyaniscience.com herkese açık bir kaynaktır. İstediğiniz zaman kyaniscience.com’a girerek içerisinde bulunan makaleleri okuyabilirsiniz.

Kyani ürünlerine dair sorularınız için iletişim bölümünden ya da alttaki Formu kullanarak Kyani Bilimsel Danışma Kurulu’na ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için hemen iletişime geçin!

Kyani Ürünleri ve Şirketi hakkında her türlü sorularınızı Formu kullanarak yöneltebilirsiniz. Kyani Distribütörlüğü hakkında daha fazla bilgi için Formu kullanabilir veya 0536 988 06 06 üzerinden bana sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Kyani Bilimsel Danışma Kurulu
5 / 73 oy