Kyani Pro Next Generation Marketing

Kyani Pro ile, dünyanın dört bir yanındaki Kyäni İş Ortakları, başarılı bir iş kurma ve çoğaltma konusunda net bir yol üzerinde birleşti. Kyäni Pro ürünleri, değerleri ve en iyi uygulamaları ile yüksek güçlü eğitim ve sertifikasyon ile Kyani Pro, tüm deneyim düzeylerinde İş Ortakları için sağlam ve etik bir temel oluşturur. Eğitimin yanı sıra, Kyani Pro ayrıca, iş ortaklarının işlerini sadece bir dokunuşla veya tıklama ile hız ve verimlilikle oluşturmasını ve yönetmesini sağlayan en son teknoloji ürünü mobil araçları sağlar.

Kyäni tarihinde yer almış en ileri teknoloji ürünü – Kyani Pro Uygulaması’nı edinmek neden bu kadar önemli? Devrimsel nitelikteki bu uygulama, iş başarılarınız için Siz ve Ekibinize, “Açık Bir Yol” sunuyor. Kyani Pro, neredeyse bütün İş Ortaklarının sorusu olan “Nasıl Başlamalıyım?” ve “Şimdi Ne Yapacağım?” sorularına cevap veriyor.

Kyäni Pro oluşturulurken, hem Merkez Ofis, hem de sahanın uzmanlarının süregelmiş bilgi ve birikimleri kullanıldı. Kyani Pro’da; faydası kanıtlanmış, basit ve uygulaması kolay yöntemler bir araya toplandı. Tek yapmanız gereken, Kyani Pro’nun sunduğu yolu takip ederek, hedeflerinize ulaşmak ve yaşamınızı daha iyiye çevirmek.

Ekran Görüntüleri

Kyani Pro Kendi Kyäni işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkarın.

Daha Fazla Sağlık

Bir besin kaynağı olan Sağlık Üçgeni ürünlerimiz dikkatlice yürütülen kapsamlı bilimsel ve tıbbi araştırmalar sonucunda geliştirilmiş olup sizin ve ailenizin çaba gösterdiği sağlıklı yaşam için ihtiyaç duyduğunuz besinleri içerir. Kısaca Kyani “Sadeleştirilmiş Sağlık” tır.

Daha Fazla Varlık

Hayal etmeyi bırakın ve yaşamaya başlayın.Diğer network marketing firmalarının tersine Kyani daha fazla kariyer daha fazla bonus ve para demektir. Başarabileceğiniz şeylerin sınırı yok, olasılıklar size ait!

Daha Fazla Yaşam

Kendi çalışma saatlerinizi belirleyebilmenin ve gerçekten sizin için önemli olan konulara zaman ayırabilme imkanına sahip olmanın keyfini çıkarın. Kyani, eşi benzeri olmayan araba ödülleri, egzotik gezileri ve kazançlı ödeme planıyla her zaman hayalini kurduğunuz yaşamın sizin elinizde olduğunu fark etmenize yardımcı olur. Bugün katılın ve hak ettiğiniz hayat tarzını yaşamaya başlayın.

Hadi Hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim!

Unutmayın Paranız varsa Girişimci olabilirsiniz ama paranız yoksa Girişimci olmak zorundasınız! Sizin için bir yol haritam var ve nasıl size herkesin yapabileceği kopyalanabilir, basit ve kolay bir yol öğreteceğim.
Bunun için gereken tek şey Güvendir. Kendinize Güvenmeniz.