Loading...

Kyani Presidential Trip – Tahiti 2018

[ultimate_heading main_heading=”Kyani Presidential Trip” heading_tag=”h1″ alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_margin=”margin-bottom:5px;”][/ultimate_heading]

Geçen hafta 2018 Başkanlık Gezisi gerçekleşti ve bu yıl, harika yolculuk Tahiti’ye oldu! İş Ortakları gemiye binmek için Papeete, Tahiti’de bir araya geldi. Hoşgeldin akşam yemeği için Fransız Polinezyası Huahine’ye gittiler. Ertesi gün Taha’ya seyahat eden İş Ortakları, bir sonraki varış noktasından önce akşam gemide aktiviteler ve eğitim gördü.

Bora Bora’da grup, bir köpekbalığı ve vatoz balıklarını görmenin yanı sıra, sahile çıkarak ve alışveriş yapmak için biraz rahatlama zamanı yaşama fırsatı buldu. Perşembe günü İş Ortakları, Polinezya Olimpiyatları olarak adlandırılan ve Hindistan cevizi bowling, kano yarışları ve dans maratonu gibi etkinlikleri de içeren bir takım oluşturma etkinliğine katıldı! Son liman noktası, katılımcıların gemide veya gemi dışında kendi heyecan verici aktivitelerini seçtikleri Moorea idi. Son olarak, Cumartesi günü, Tahitili İş Ortakları tarafından hazırlanan öğle yemeği ve ardından Kyäni Caring Hands için bir hizmet projesi tamamlanarak, Tahiti’ye dönüldü.

Popüler bir yerel restoranda canlı veda yemeğinin ardından, herkes için, Anma Günü hafta sonu boyunca dinlenmek için eve gitme zamanı geldi.

Kyäni 20/20 Vizyonu, İş Ortaklarına hayallerini gerçekleştirmek için ilham vermede etkilidir ve İş Ortakları daha çok çalıştıkça, işlerini büyütürken, aynı zamanda emeklerinin meyvelerini de alırlar. Eşsiz ödül gezilerimiz, İş Ortaklarını zorlu çalışma ve azim için ödüllendirmek için en sevdiğimiz yollardan biridir. “Neden”inizi aklınızda tutun ve hedeflerinize odaklanın ve bu sayede sizi yaklaşan bir gezide görebiliriz!

[ultimate_heading main_heading=”Kyani Presidential Trip Ücretsiz katılmak ister misiniz?” alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_margin=”margin-bottom:5px;”][/ultimate_heading]

Sizde 2019 Kyani Presidential Trip’de ÜCRETSİZ katılmak istiyorsanız HEMEN benimle iletişime geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir