Kyani Kişisel Müşteri Satış Bonusları

Perakende Kar Bonusu

Kayıtlı bir müşteriye her ürün sattığınızda, toptan fiyat ve satış fiyatı arasındaki farkı kazanırsınız. Toptan fiyatınız ve Tavsiye Edilen Müşteriniz veya Perakande Müşterinizin ödediği arasındaki fark ise Perakende Kar Bonusunuzdur. Bu bonus size haftalık bonuslarınızla birlikte ödenecektir. Kişisel müşterilerinizden biri her ürün satın aldığında bu bonus kazanılır. Bonusu kazanmak için, bonus hesaplanırken minimum Distribütör’ün Ödeme Seviyesine (minimum 1QV) sahip olmanız gerekecektir.

Örnek: Bir müşterinin ₺378 değerindeki ürünler için bir sipariş —Distribütör’e sadece ₺324 mal olacak bir sipariş— verdiğini varsayın. O zaman Distribütör Perakande Kar Bonusu olarak ₺378 – ₺324 = ₺54 kazanacaktır.

Müşteri Bonusu

Müşteriniz Kyäni’den ürün satın aldığında, her siparişin CV’sinin %60’sini bonus olarak elde edeceksiniz. Bu bonus kişisel müşteriniz her ürün satın aldığında bu bonus kazanılır ve haftalık olarak ödenir. Uygun olmak için bonus hesaplanırken Distribütör’ün Ödeme Seviyesine (minimum 1QV) sahip olmanız gerekmektedir.

Örnek: Müşterinin 50 CV değerinde bir sipariş verdiğini varsayın. Bu sizin için ₺81 kar anlamına gelecektir. Bu kar müşteri siparişindeki CV’nin %60 ile çarpılmasıyla saptanır. Müşteri Bonusu (60% x 50CV = ₺81).

 

Kyani Kişisel Müşteri Satış Bonusu sahibi ol!

Sen de Kyani Distribütörü Olmak ve bu müthiş Kazançları elde etmek istiyorsan Distribütör Kaydını oluşturmak için kyani.net adresini kullanarak güvenli bir şekilde tüm işlemleri adım adım gerçekleştirebilir ve Ekibimize katılabilirsin.

Nasıl Kyani Distribütörü Olunur? yazımı okumak istersen bağlantıya tıklaman yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir