Loading...

Kyani İş Sunumu 2018 [Video]

[ultimate_heading main_heading=”Kyani iş Sunumu” heading_tag=”h1″ alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_margin=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;”][/ultimate_heading]

Git güzel sigortalı bir iş bul diyen bazı aile fertleri, akrabalar ve arkadaşları duyar gibiyim amaaaa ‼ Bilmeyenler, bildiğini sananlar! Videoyuyu sonuna kadar izleyin! ‼

Pas geçmeyin, tıklayın, izleyin, arayın, mesaj atın, BAŞLAYALIM!

kyani iş sunumu

[ultimate_heading main_heading=”Kyani iş Sunumu” alignment=”left” main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_margin=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;”][/ultimate_heading]

Kyani Ağ Pazarlamanın (Network Marketing) geliştirilmiş versiyonu olan Next Generation Marketing yani türkçe adı ile Yeni Nesil Pazarlama Şirketidir.

Kyani Ağ Pazarlama endüstrisinde dünya çapında 60’den fazla ülkedeki insanlara, güçlü bir iş fırsatı ile birlikte, benzersiz faydalı ürünler sunmaktadır.

Kyani, Next Generation Marketing iş modelinde dünya’daki en güçlü 6 Pazarlama Kanallarından olan Retail Marketing, Tele Marketing, TV Marketing, Online Marketing, Doğrudan Satış ve Network Marketing arasından dünyanın en güçlü 3 Pazarlama kanalının birleşiminden oluşuyor.

Kyani yalnızca iyi bir şirket olmak değil en iyisi olmak için kurulmuştur. Ürünlerimizi denediğinizde bunu açıkça görebilirsiniz. Kyani’nin ödeme programının sektördeki en kazançlı plan olduğunuda görebilirsiniz. Birçok kimse bu tarz iddialarda bulunabilir ancak gelin somut gerçeklerle kanıtlayalım.

Kyani’de stok, ortak bulma ve satış yapma zorunluluğu yoktur. 13 ayrı gelir kapısı sunan Kyani, tüm şirketlerin çalışma stilinden uzak, insana değer veren bir ticaret sistemi kurgulamıştır. Sektörü değiştiren Dinamiklerinden en önemliside Ürün Hediye etmektir.

Daha fazla Sağlık, daha fazla Varlık ve daha fazla Yaşam istiyorsanız, ailemize katılın! İşinize başladıktan sonra, Kyani’yi ve sağlıklı yaşam ürünlerini temsil edeceksiniz.

Kyani Alaska yerel dilinde Güçlü İlaç anlamına gelmektedir. Dick ve Gayle Powell çiftinin Alaska da insanların daha sağlıklı bir yaşam sürdüklerini görüp bunun nedenini araştırdıklarında karşılarına Alaska Yabanmersini çıkar. Bunu bir ürüne dönüştürmek isteyen çift bu fikirlerini Hansen ve Taylor ailelerine götürdüler.

Kyani firmasının temellerinin atılması böylece başlamış oldu. Uzun bir Ar-Ge döneminden sonra 3 + 1 Ürün geliştiren firma bu üç üründen oluşan pakete Sağlık Üçgeni adını verdi. 2017 yılında Kyani ürün yelpazesine 4 + 1 üründen oluşan Fleuresse adını verdiği Cilt Bakım Sistemini ekledi.

Kyani ve Fleuresse Ürünleri için Türkiye ve satışı olan 60 dan fazla ülkede gerekli mercilerden izin ve onayları alması yanısıra dünya çapında ödüller almış, sektördeki en eşsiz ve en güçlü ürünlerine sahiptir.

[ultimate_heading main_heading=”Daha fazla bilgi için hemen iletişime geçin!” heading_tag=”h3″ main_heading_style=”font-weight:bold;” main_heading_margin=”margin-top:5px;margin-bottom:5px;”][/ultimate_heading][skyline_separator separator_margin_top=”5″ separator_color=”#eeeeee”]

Kyani Ürünleri ve Şirketi hakkında her türlü sorularınızı Formu kullanarak yöneltebilirsiniz. Kyani Distribütörlüğü hakkında daha fazla bilgi için Formu kullanabilir veya 0536 988 06 06 üzerinden bana sorularınızı yöneltebilirsiniz.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

2 thoughts on “Kyani İş Sunumu 2018 [Video]

  1. Kyani muhteşem bir firma, liderler ve ekip arkadaşlarda süper bir enerjiye sahip. Kyani de olmaktan çok mutluyum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir