Loading...

Kyani Fiyat Listesi

Vücudumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için üretilmiş Kyani Sağlık Üçgeni ve içerdiği ürünlerin tek tek ve set halindeki Fiyat Listesi burada en güncel hali ile sizlerle.

Kyani Fiyat Listesi dışında Fleuresse Cilt Bakım ürünlerimizin Fiyatlarını incelemek isterseniz Fleuresse Fiyat Listesi bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

kyani ürünleri

Kyani Fiyat Listesi

Ürünlere ve Güncel Kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Kyäni Nitro FX

Kyäni Nitro FX, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

Müşteri Perakende Fiyatı: 259 TL
Autoship*’li Müşteri Fiyatı: 225 TL

Kyäni Nitro Plus

Kyäni Nitro Plus, vücudun doğal Nitrik Oksit (NO) üretimini artıran noni konsantrenin özel bir karışımıdır. “Yaşam Molekülü” olarak da bilinen Nitrik Oksit, vücudun her hücresini onarır.

Müşteri Perakende Fiyatı: 355 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 300 TL

Kyäni Sunrise

Kyäni Dünyanın çeşitli yerlerinden toplanmış en iyi gıdalarla beslenmek istiyorsanız, içeriğinde yaban mersini (Meyvelerin Kralı) ve diğer besinlerin yer alan Sunrise’dan yararlanabilirsiniz.

Müşteri Perakende Fiyatı: 229 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 195 TL

Kyäni Sunset

Kyäni Sunset, dünyanın en saf balığı somon balığı da dahil olmak üzere vahşi balık yağlarından elde edilen EPA – DHA, A Vitamini, E Vitamini ve esansiyel bir besin olan D Vitamininin…

Müşteri Perakende Fiyatı: 171 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 155 TL

Kyäni Sağlık Üçkeni

Kyäni Sunrise, Sunset ve Nitro FX yada Nitro Plus dan oluşan Kyani Sağlık Üçkeni vücüdumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için SET halinde sahip olabilirsiniz.

Müşteri Perakende Fiyatı: 489 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 499 TL

Kyäni Plus Sağlık Üçkeni

Kyäni Sunrise, Sunset ve Nitro FX yada Nitro Plus dan oluşan Kyani Sağlık Üçkeni vücüdumuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için SET halinde sahip olabilirsiniz.

Müşteri Perakende Fiyatı: 670 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 569 TL

Autoship'li Müşteri Avantajları

Autoship’li Fiyat Demek, Otomatik Sevkiyat Talimatı Vererek Alışveriş Yaptığınızda, Her Ay Düzenli Olarak Adresinize Gelmesini İstediğiniz Siparişe Ait Fiyat Demektir. Böylelikle Bir Kere Sipariş Verirsiniz ve Her Ay Sipariş İle Uğraşmak Zorunda Kalmazsınız. Aynı Zamanda Yaklaşık % 10’luk Bir İndirime de Hak Kazanırsınız. Bu Uygulama, Sipariş Verme İşleminizde Size Kolaylık ve Ekstra İndirimler Sağlanması Noktasında Kyani’nin Bir Güzelliğidir. Tabii İstediğiniz Zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) Talimatınızı İptal Edebilirsiniz.

Kyani Fiyat Listesi OK
4 / 75 oy