Kyani Distribütör Olmak

Kyani Distribütör olmak

Nasıl Kyani Distribütörü Olunur yazımı okuduğuna göre Farklı Olmaya, Farklı Düşünmeye, Fark Yaratmaya ilk adımını attın demektir. Bunun için seni yürekten kutluyorum.

Kyani Distribütör olmak ?

1. Nereden kayıt yapılır?

Kyani Distribütörü Olmak yada Distribütör Kaydını oluşturmak için kyani.net adresini kullanarak güvenli bir şekilde tüm işlemleri adım adım gerçekleştirebilir ve Ekibimize katılabilirsin. Açılan sayfada üst kısımdaki Menü çubuğundan ”Fırsat” linkine tıklıyorsun.

2. Başlayalım

Açılan sayfada ”Başlayın” linkine tıklayıp 3. Adıma geçebilirsin yada dilersen alt kısımdaki İzleyin bağlantılarına tıklayarak Kyani felsefesini özetleyen üç farklı video izleyebilirsin.

3. Sponsor

Kyani; Tavsiye Modeli ile çalışan bir Sistem olduğundan, Kyani Distribütör Olmak için mutlaka bir Sponsor ID’sine ihtiyacın var. Resimde gördüğün gibi bana ait ”1022335” nolu Kyani Sponsor ID‘sini kullanabilirsin.

Kyani distribütörü olduğunda sana tüm dünyada geçerli bir Kyani Sponsor ID verilir.  Bunun ile dünyanın 60 dan fazla ülkesinde, internet üzerinden ticaret yapma hakkına kavuşursun. Depolama, tahsilat, muhasebe, kargo, faturalama, iade alma gibi işlemler ile Kyani uğraşırken sen işine odaklanacaksın.

Bulunduğun Ülkeyi ve Dili seçtikten sonra devam edebilirsin.

4. Ön Bilgilendirme Formu

Sayfanın ilk kısmında yer alan ”Ön Bilgilendirme Formunu” kontrol edip Kabul etmen gerekiyor.

5. Politika ve Prosedürler

Sayfanın ikinci kısmında yer alan ”Politika ve Prosedürleri” kontrol edip Kabul etmen gerekiyor.

6. Hüküm ve Koşullar

Son olarak Sayfanın üçüncü ve son kısmında yer alan ”Distribütörlük Hüküm ve Koşullarını” kontrol edip Kabul etmen gerekiyor.

7. Reklam Paketi Ürün İçeriği ve QV değerleri farklı 7 ayrı Paket seçeneğin bulunuyor.

Tavsiyem VIP MÜŞTERİ WELLNESS olan Paketi seçmen. Neden şiddetle bu Paketi önerdiğimi ”Kyani QV nedir? Ne işe yarar?” adlı bir diğer yazımdan öğrenebilirsin.

VIP MÜŞTERİ FX 100 599,00 ₺
VIP MÜŞTERİ PLUS 105 649,00 ₺
VIP MÜŞTERİ WELLNESS 400 1.895,00 ₺
VIP MÜŞTERİ FLEURESSE 400 1.995,00 ₺
VIP MÜŞTERİ FLUERESSE 500 2.599,00 ₺
VIP MÜŞTERİ WELLNESS 750 2.599,00 ₺
VIP MÜŞTERİ PRO SET 750 3.599,00 ₺

8. Ek Ürünler

Seçmiş olduğun Kyani Reklam Paketinin dışında eğer Ek Ürün sipariş etmek istersen indirimli bir şekilde bu sayfadan yapabilirsin.

Dilediğin Kyani Ürününü dilediğin miktarda artı işaretlerine tıklayarak ekleyebilirsin.

9. Otomatik Gönderim

Dilersen bu sayfa üzerinden herhangi bir ürün seçmek bir sonraki ay senin belirlediğin bir tarihte otomatik olarak yeni bir sipariş oluşturacak bir Otomatik Gönderim Profili yaratır.Ayrıca bu profil her ay aynı günde bir sipariş oluşturur.

10. Otomatik Gönderim

Bu sayfada seçtiğin Kyani Ürün, Miktarı ve Gönderim bilgileri her ay otomatik gönderimini tamamlamak için kullanılacak. Kayıttan sonra yeni backofisinden kontrolünü sağlayabilirsin.

11. Hesap Bilgilerin

Kişisel bilgileri lütfen eksiksiz bir şekilde gerekli alanlara gir. Doğum tarihini alana YIL-AY-GÜN şeklinde girdikten sonra ülkende mevcut dillerden tercih ettiğin dili seçmelisin.

Eğer Kyani Distribütörlüğünü Şirketinin adına oluşturmak istiyorsan bunu seçmeyi unutma.

12. Kişisel Bilgilerin

Kyani Distribütör Kaydını bu örneğimde Şahıs adına devam edeceğim.
Bilgilerini Resimdeki örnekteki gibi girmelisin.

13. İletişim Bilgilerin

T.C. Kimlik Numaranı girdikten sonra kendine ait Backofisin için bir Şifre belirlemelisin.
Kyani kayıt onay, gelişmeler ve yönetici mesajlarını alabilmek için E-Posta adresini, İrtibat içinde mutlaka Cep telefon numaranı ve hatta mümkünse sabit hat numaranı girmeni tavsiye ederim.

14. Sevkiat Adresi

Hesabına ait Sevkiat bilgilerini örnekte olduğu şekilde girdikten sonra eğer farklı bir adrese gelmesini istemiyorsan ”Çek veya Belgeleri göndermek için aynı adresi kullan” kutucuğunu işaretle.

15. Kyani Sayfan

Son kısımda sana ait Kyani Websiten için bir isim belirle. Benim Kyani Website ismimi okumus.kyani.net olarak belirlemiştim. Belirlediğin ismi daha sonra Backofisinden dilediğin şekilde değiştirme imkanın bulunuyor.

16. Sipariş Özeti

Geldiğimiz sayfada Siparişimizin özetini ve KDV dahil TOPLAM tutarı görüyoruz.
Sevkiat Yöntemi olarak ”Turkey Carrier” yani Kargo ile gönderim ve ”Turkey Pick Up” yani Depodan teslim seçeneği bulunuyor. Tavsiyem Kargo ile gönderim yöntemini seçmendir.

17. Satış Sözleşmesi

Sayfanın orta kısmında yer alan ”Satış Sözleşmesi Formunu” kontrol edip Kabul etmen gerekiyor.

18. Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri olarak ”Kredi Kartı” ve ”Banka Transferi” yani Havale / EFT seçeneği bulunuyor. Kendin için en uygun Ödeme yöntemini seçebilirsin.

19. Ödeme Aşaması

Geldiğimiz son aşamada seçtiğin ödeme yöntemine göre ”Kredi Kartı” veya ”Banka Transferi” bilgilerini girdikten sonra ”HESAP VE SİPARİŞ YARATIN” butonuna basarak siparişini tamamla.

20. Hayırlı Olsun

Öncelikle HAYIRLI OLSUN; aramıza HOŞGELDİN. Kyani Distribütör olmak ile cesaretli bir adım attın, peki başarı için bedel ödemen gerekecek buna hazır mısın? Hazır değilsen de endişelenmene gerek yok ben her zaman yanındayım!

2 thoughts on “Kyani Distribütör Olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir