Girişimciysen bu Kitapları mutlaka okumalısın!

Kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve girişimcilik vasfına büyük artılar katmak istiyorsan bu kitapları mutlaka okumanı tavsiye ederim.

Unutma: ”Güç detaylarda gizlidir”. Yazarların gerçek hikayelerinden yararlanmak, tecrübelerden yararlanmak, olaylara daha önce ”yaşamış” kişilerin gözünden bakmak, bu detaylara sahip olup ”büyük resme odaklanmak” paha biçilemez bir fırsattır.

Girişimcilik Kitapları

Neden Satın Alırız? Paco Underhill

Underhill bu kitabında müşteriyi içeri neyin çekebileceğinin yollarını ve aynı zamanda da satın almadan gitmelerine de neyin sebep olabileceğini derinlemesine anlatıyor. Oldukça faydalı bir kitap.

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Dale Carnegie

Dale Carnegie bu kitabında geçerliliği zamanla kanıtlanmış, yıllarca iş hayatında ve gündelik hayatta insanları başarıya ulaşmalarını sağlamış çok önemli bilgiler bulunmaktadır. Kitapta en göze çarpan sözlerden biri de “Zirvede herkese yer var. Yeter ki siz ulaşmayı bilin!”.

Zengin Baba Yoksul Baba Robert T. Kiyosaki & Sharon L. Lechter

Robert’ın giriş kısmında “İnsanların maddi sıkıntılar içinde boğuşurken neden okulda geçirdikleri onca yıl boyunca para konusunda hiçbir şey öğrenmezler. Sonuçta para için çalışmayı öğrenirler ama parayı kendileri için çalıştırmasını hiç bilmezler.” cümlesini kurduğu mükemmel kitaptır. Bakış açınızı değiştirebilecek çok yararlı bir kitap olduğundan şüpheniz olmasın.

Davet Formülü Yavuz Bağcı

Yavuz Bağcı bu kitapta size, özellikle soğuk çevrede insanlarla doğru bir şekilde iletişim kurabilmenin tekniklerini, özenle seçilmiş terbiye edilmiş kelime ve cümleler ile öğretecektir.

Korkma! Sen de Yaparsın Gökhan Okumuş

Dostum Adnan Akyüz ile birlikte yazdığımız bu Kitapta ‘Korkmak’ neden çok önemli olduğunu ve dibe vurmanın gücünü anlatmaya çalıştık. Yükseliş, Düşüş ve Güçlü Nedenlerin geri dönüşü.

Profesyonel Ol Eric Worre

Ağ Pazarlamacılığında 25 yıldan fazla tecrübeye sahip Amerikalı işadamı Eric Worre, bu alanda başarılı olmanın sırlarını Profesyonel Ol ile paylaşıyor. Ağ Pazarlamacılığı sektöründe başarılı olmak için yapı taşı haline gelen ve dünya çapında 300.000’den fazla satan Profesyonel Ol, “Ağ Pazarlama Profesyoneli”ne dönüşme yolunda sahip olunması gereken temel prensipleri ve becerileri keyifli bir dil ve anlatım ile sunuyor.

Neden Satın Alırız? Jeff Keller

Başarınızı destekleyecek şekillerde düşündüğünüzde, konuştuğunuzda ve harekete geçtiğinizde tam gücünüzle çalışıyorsunuz ve hayatınızda fevkalade sonuçlar elde etmek üzere yolunuzdasınız demektir.
En çılgın hayallerinizdekinin de ötesinde bir başarı ve mutluluk getirecek bir yolculuğa koyulmak üzeresiniz, öyleyse hadi başlayalım…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir