Loading...

Fleuresse Fiyat Listesi

Kyani Fiyat Listesi dışında Fleuresse Cilt Bakım ürünlerimizin Fiyatlarını incelemek isterseniz Fleuresse Fiyat Listesi bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fleuresse Fiyat Listesi

Ürünlere ve Güncel Kampanyalara buradan ulaşabilirsiniz.

Fleuresse Temizleyici Jel

Fleuresse Temizleyici Jel içeriğindeki bitkisel maddelerin yardımı ile cildinizi temizlerken cildinizin gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede vitamin, Antioksidan ve Aminoasit bileşimlerinin emilmesine katkıda bulunur.

Müşteri Perakende Fiyatı: 239 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 199 TL

Fleuresse Serum

Bitki kök hücrelerinde doğal olarak bulunan botanik ürünlerden türetilen, cildi canlandıran ve ince çizgilere, kırışıklıklara karşı koruma ve yaşlanmanın gözle görülür işaretlerini azaltmaya yardımcı olan canlı ve ferahlatıcı bir serumdur.

Müşteri Perakende Fiyatı: 519 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 440 TL

Yoğun nem vererek cildinizi yatıştırır, sakinleştirir ve beslerken ince çizgilerin önlenmesini, var olan çizgilerin ve kırışıklıkların yumuşamasını sağlayarak size daha aydınlık ve zamana meydan okuyan bir görünüm kazandırır.

Müşteri Perakende Fiyatı: 379 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 325 TL

Antioksidan, vitamin ve aminoasit açısından zengin içeriğiyle Fleuresse Gece Kremi, cilt yaşlanmasının kaçınılmaz belirtilerini hedef alarak onlarla savaşır ve siz uyurken cildinizi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.

Müşteri Perakende Fiyatı: 379 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 325 TL

Hassas bir kremde doğal bitki özü kullanır ve cildinize şişme ve göz halkalarını azaltma yeteneği kazandırır. Bu özel formül cildinizin göz çevresindeki ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için gerekli nemi sağlar ve gözlerinize parlak, sağlam ve zamansız bir görünüm kazandırır.

Müşteri Perakende Fiyatı: 414 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 350 TL

Müşteri Perakende Fiyatı: 1199 TL
Autoship’li Müşteri Fiyatı: 1049 TL

Autoship'li Müşteri Avantajları

Autoship’li Fiyat Demek, Otomatik Sevkiyat Talimatı Vererek Alışveriş Yaptığınızda, Her Ay Düzenli Olarak Adresinize Gelmesini İstediğiniz Siparişe Ait Fiyat Demektir. Böylelikle Bir Kere Sipariş Verirsiniz ve Her Ay Sipariş İle Uğraşmak Zorunda Kalmazsınız. Aynı Zamanda Yaklaşık % 10’luk Bir İndirime de Hak Kazanırsınız. Bu Uygulama, Sipariş Verme İşleminizde Size Kolaylık ve Ekstra İndirimler Sağlanması Noktasında Kyani’nin Bir Güzelliğidir. Tabii İstediğiniz Zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) Talimatınızı İptal Edebilirsiniz.

Fleuresse Fiyat Listesi
5 / 2 oy