Loading...

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi

Kyäni Fleuresse Cilt Bakım Sistemi cildinizi besleyip nemlendirerek gözle görülür yaşlanma belirtileriyle savaşmanıza yardımcı olmak için bitki kök hücresi ekstrelerinden ve doğal bitkisel ürünlerden faydalanır. Olağan çürüme sürecine karşı koyarak taze kalabilen İsviçre Uttwiler elmasının ekstresini içeren Fleuresse Cilt Bakım Sistemi; size daha aydınlık ve daha genç bir görünüm kazandırmak için cildinizi nemlendiren ve besleyen kaliteli bir cilt bakım ürünleri grubudur.

Fiyatı: 1.199 TL
Autoship Fiyatı: 1.049 TL

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi

Fleuresse Canlandırıcı Temizleyici, içeriğindeki doğal bitkisel maddelerle cildinizi temizlerken vücudunuzun Azot Oksit üretimini destekleyerek kan dolaşımının hızlanmasını, gözeneklerinizin açılmasını ve cildinizin yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini önleyici ve azaltıcı zengin vitamin, antioksidan ve aminoasit bileşimini emmesini sağlar.

İçinde Bulunmayanlar:

Paraben içermez

Petrol içermez

Sülfat | Sülfit içermez

Bovin içermez

Ftalatlar içermez

Triklosan içermez

Süt ürünleri içermez

Glüten içermez

Soya içermez

Sentetik boya yoktur

Hayvansal yan ürünler içermez

Tüm Fleuresse ürünlerinde bulunan 4 içerikli bileşim sinerji içerisinde çalışarak olağanüstü sonuçlar yaratır.

  • İsviçre Elması Kök Hücreleri – Cilt kök hücresi ve antioksidan üretimini artırır
  • Kozmetik Sınıf Yaban Mersini Ekstresi – tesirli bir antioksidandır, cildi korur
  • Tokotrienoller – en güçlü lipid antioksidanlar arasındadır, cildi korur ve onarır
  • Noni Meyve Ekstresi – gözenekleri açar, besin maddelerinin emilimi için kan dolaşımını artırır

 

Fleuresse Bileşiminin Mükemmel Faydaları:

  • Kolajen ve elastin oluşturmak için hücreleri yeniler
  • Hiperpigmentasyonu azaltmaya yardımcı olur ve gözle görülür yaşlanma belirtilerini yok eder
  • Antioksidan sağlar ve hücreleri korur
  • UV ve oksidatif stres dahil olmak üzere temel yaşlanma faktörlerine karşı koruma sa

Set İçeriği:
1 – Fleuresse Temizleyici Jel
2 – Fleuresse Serum Kremi
3 – Fleuresse Gündüz Kremi
4 – Fleuresse Gece Kremi

Fleuresse Cilt Bakım Sistemi Set İçeriği

Fleuresse Temizleyici Jel

İçeriğindeki bitkisel maddelerin yardımı ile cildinizi temizlerken cildinizin gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede vitamin, Antioksidan ve Aminoasit bileşimlerinin emilmesine katkıda bulunur.

Fleuresse Serum

Fleuresse Serum, daha genç bir görünüm için cildin doğal kendini yenileme becerilerini desteklemek üzere formüle edilmiş yüksek performanslı bir üründür. Fleuresse Serum, nadir bulunan Uttwiler Spätlauber elmasının bitki kök hücrelerinde doğal olarak oluşan bitkisel ürünlerle formüle edilmiştir.

Fleuresse Gündüz Kremi

İnce çizgilerin oluşmasını önlemek, var olan çizgilerin ve kırışıklıkların ise görünürlüğünü hafifletmek için yoğun bir nemlendirme sağlayarak cildinizi yumuşatır, yatıştırır, besler ve böylece size daha aydınlık ve zamana meydan okuyan bir görünüm kazandırır.

Fleuresse Gece Kremi

Antioksidan, vitamin ve amino asit açısından zengin içeriğiyle Fleuresse Gece Kremi, cilt yaşlanmasının gözle görünür belirtilerini hedef alarak onlarla savaşır ve siz uyurken cildinizi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve yumuşatır.

Fleuresse Göz Kremi

Fleuresse Göz Kremi, doğal oluşumlu bitkisel ürünleri hassas bir kremde birleştirerek cildinizin şişkinlikleri ve göz altındaki koyu halkaların görünümünü azaltma becerisini destekler.

Fleuresse Cilt Bakim Sistemi

Fleuresse’i yaratırken Kyani sağlık üçgenindeki yıllardır kullandığı olağanüstü botaniklerle- Blueberry, Noni, Tocotrienol E Vitamini ile İsviçre Elmasının kök hücre özünü birleştirdi. Bu doğal karışım ile Fleuresse cildinizi nemlendirir, besler ve daha parlak ve genç bir görünüm oluşturur.

Fleuresse Autoship İndirimi Ürünlerimize indirimli sahip olmak ister misiniz?

Autoship’li Müşteri olarak Avantajlı bir şekilde Fleuresse Ürünleri’ne sahip olabilirsiniz. Otomatik sevkiyat talimatı vererek Fleuresse ürünlerini düzenli kullananlara özel sağlanan avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınızda, her ay düzenli olarak adresinize gelmesini istediğiniz siparişe ait fiyat demektir. Böylelikle bir kere sipariş verirsiniz ve her ay sipariş ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda yaklaşık % 10’luk bir indirime de hak kazanırsınız.

Bu uygulama, sipariş verme işleminizde size kolaylık ve ekstra indirimler sağlanması noktasında Kyani’nin bir güzelliğidir. Tabiki istediğiniz zaman Autoship (Otomatik Sevkiyat) talimatınızı iptal edebilirsiniz.

Sorularınız için hemen İletişime geçin!

Yazıyı Oyla