Loading...

Kyani Fast Start Bonus (Hızlı Başlangıç Bonusu)

Kyani ile iş hayatınına iyi başlamana yardım etmek için, Kyani 3 farklı ödemeyle Hızlı Başlangıç Bonusu sunar.

Birinci ödeme için ilk 31 günün içerisinde JADE Kariyer Seviyesi’ne ulaşmalısın
(Kayıt olduğun gün 0 olarak sayılacaktır).

İkinci ödemeyi alabilmen için, ilk ödemeyi aldığın takvim ayı içerisinde, Paid-as Rank’in Yeterlikli Distribütör veya üzeri seviyede olması ve yine ilk ödemeni aldığın tam takvim ayında Paid-as Rank seviyenin JADE kariyerinde olması gerekmektedir.

Üçüncü ödeme ise ikinci ödemeyi elde ettikten sonra bir sonraki tüm takvim ayında JADE Kariyer Seviyesine ulaşılarak kazanılır. Bu ödemeleri, ödemeler ancak birbiri ardına yapılırsa elde edebilirsin. Sana aşağıdaki tabloya göre ödeme yapılacaktır.

[table id=1 /]

Örnek: Bir distribütör 5 Nisan’da sisteme kayıt olur, 3 Mayıs’ta JADE kariyerine ulaşır (31 günlük dönemin sonuna doğru). Daha sonra Mayıs ayında Pearl kariyerine, Haziran ayında ise Jade kariyerine ulaşır. Bu durumda aşağıdaki tabloya göre ödeme alacaktır. Mayıs ayında ödeme yapılmamasına rağmen, distribütörün kalan bonusları alabilmesi için Yeterlikli Distribütör veya üzeri seviyenin sürdürülmesi gerekir.

[table id=1 /]

Fast Start (Hızlı Başlangıç Bonusu) kazandın ama bitmedi çünkü Kyani‘de Bonuslar bitmiyor.
Hızlı Başlangıç Promosyonunu takip eden Bonus hakkındaki detayları öğrenmek için  Fast Track (Hızlı Takip Bonusu) yazımı okumanı tavsiye ediyorum.

Yazıyı Oyla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir