Next Generation Marketing Network değil Next Generation Marketing

Öncelikle şunu belirtmeliyim Next Generation Marketing yani Türkçe karşılığı ile Yeni Nesil Pazarlama kesinlikle Network Marketing değildir… Eğer Network Marketing’in ne olduğunu bilmiyorsanız aradaki farkları anlayabilmek için mutlaka önce -> Network Marketing nedir <- sayfamı incelemenizi tavsiye ederim çünkü bilgi’nin önündeki en BÜYÜK engel bildiğini sanmaktır!

Next Generation Marketing Nedir?

Dünya’da bir çok ticaret şekli vardır. Çağın gerekliliklerine göre pazarlama şeklininde geliştiğini sayfanın devamındaki resimlerde göreceksiniz. Bundan 10 – 12 yıl öncesinde internetten kaç kişi alışveriş yapıyordu? İnternetten alışveriş  modeli başladığında insanlar alışmakta güçlük çekti, bazıları hesap bilgilerini doldurmaktan korktu ama sektör geliştirildikçe güvenlik ve sistemde geliştirildi. 2015 yılında dünyadaki  ticaret hacminin %65 ‘lik kesimi e-ticaret şeklinde döndüğünü istatistikler söylüyor. Gelecek için tahmin edilen şey  ise internete ayak uyduramayan şirketlerin 10 yıl içinde yok olup gideceği şeklindedir.

Peki bugüne dönecek olursak, her geçen gün hayata ve hayatın şartlarına tutunmanın zorlaştığını görüyoruz. Dünya ekonomisinin acımasız kurallarıyla boğuşmak zorunda kalan bir çok insan var. Bunun sebeplerini sorguladığımda aklıma şunlar geliyor; yatırımcıların tutuculukları, çalışanlarını modern köleliğe iten patronlar, acımasız yöneticiler. Milyonlarca lirayı, bu tarz kişilerin insan gücünü ve zekasını sömürerek kazandığını görüyorum.

Üretimin ve sanayinin geliştiği ülkelere baktığımızda işsizliğin artmaya başladığını bunun sebeplerinden birisinin de makineleşme olduğu görülüyor. Bu global sıkıntılar zincirleme olarak pek çok sorunu beraberinde getiriyor. Ekonomideki küçük bir depremle şahısların, şirketlerin, bankaların hatta bazı ülkelerin battığını görüyoruz.

Herkesin hayallerinin, ideallerinin, hedeflerinin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Ama kaç kişi bunları gerçekleştirebiliyor? Herkes bir gelecek telaşı içerisinde değil mi? Peki gelecekte bizi ne bekliyor? Cevap çok basit. Zamanı çalacak, hayallerini çalacak, hedeflediklerinin belki belli bir kısmını gerçekleştirebilecek ya da hiç gerçekleştiremeyeceği çalışma ortamı. Tam emekli olup rahatlayacağım dediğiniz an şu kısacık ömürde zaman geçip gitmiş. Bazıları çocuklarını garanti altına almak için emekli olduktan sonrada çalışmaya devam edecek zira bu Türkiye şartlarında bariz bir durum.

Ekonomistlere göre gelecekte Dünya nüfusunun %80’i emekli olamayacak. Korkular, stresler, endişeler, uykusuzluk insanları depresyona, fazla tüketimden ve hazır gıdalardan dolayı ise obeziteye yönlendiriyor. Buda kalp krizleri, felç, kanser gibi günümüzde rutinleşmeye başlayan hastalıklara yol açıyor. Bu yüzden dünyada kronik hastalıklar rekorları kırılıyor.

Next Generation Marketing neden farklı?

1967 Model Network Marketing

Network Marketing sistemini 1967 Model Ford Mustang ile kıyaslamak istiyorum. Ford Mustang deyince hor hor hor diye çalışan benzini su gibi yutan yüksek hacimli 4.700 cc V8 aklıma geliyor. Fakat çağın gerekliliklerine göre artık devir düşük hacim ile düşük yakıt ve yüksek performans devri. 15.5 Saniyede 100 km/h hıza ulaşmak o zamanlar efsaneydi fakat hız anlayışı artık değişti! Peki günümüzdeki Network Marketing sistemleri ne durumda?

2016 Model Network Marketing

Günümüzdeki Network Marketing sistemlerinide 2016 Model Tesla Model S P100D ile kıyaslamak istiyorum. Benzin gitti yerine %100 elektrik sayesinde düşük yakıt ve yüksek performans geldi. Yıllar öncesi 15.5 saniyede ulaşılan 100 km/h hıza artık 2,7 Saniyede ulaşmak kolayca mümkün. Dikkatinizi çeken birşey oldu mu? Çağa ayak uyduruldu fakat Dinamikler değişmedi; Dört teker, bir motor, bir direksiyon. Yeterli mi sence? Artık yeterli değil çünkü öyle bir Sistem ortaya çıktı ki Sektörü değiştirdi!

Next Generation Marketing

Gelelim Next Generation Marketing sistemine. Hemen fark ettiniz değil mi? Dinamikler tamamen değişti; Teker yok, motor yok, direksiyon yok. Next Generation Marketing ile Süpersonic hızla ilerleyip ayağınızı yerden kesebilirsiniz.

Dünyanın en güçlü 3 Pazarlama kanalının birleşimi

Next Generation Marketing dünya’daki en güçlü 6 Pazarlama Kanallarından olan Retail Marketing, Tele Marketing, TV Marketing, Online Marketing, Doğrudan Satış ve Network Marketing arasından en güçlü 3den oluşuyor.

Online Marketing E-Ticaret

Online Marketing (E-Ticaret) olarak da anılan, Online Marketing, en temel anlamıyla, potensiyel müşteriye, ürün ve hizmetlerin tanıtım ve satışının Internet üzerinden yapılmasıdır.

Network Marketing Ağ Pazarlama

Tavsiye mantığına dayalı bir sistemdir. Yani siz ürünü alır, kullanır ve memnun kalırsanız doğal olarak bunu çevrenizdekilere tavsiye edersiniz. Araştırmalara göre bu tavsiyenin, bir satıcı tarafından yapılan sunumdan veya medya ile yapılan reklamdan çok daha fazla sonuç verdiği tespit edilmiştir. Bu sebeptendir ki, bu sektörde kendini ispatlamış firmaların ürünleri oldukça kalitelidir ve başarılı olması için böyle olmak zorundadır.

Retail Marketing Perakende Satış

Türkçe adı ile Perakende satış; nihai ürünlerin tüketiciye, bir işletme aracılığı ile az miktarlarda ya da birer birer satılması şeklinde gerçekleşen satış şekline verilen addır. Bu satışa aracılık eden işletmeye de “perakendeci denir.

Sektörü değiştiren Dinamik Ürün Hediye etmek

Ürün Hediye etme mantığı

Sevdiklerimize vereceğimiz en değerli hediye; ne altındır, ne de mücevher.
Hayattaki en büyük hediye sağlıktır.

Hediye ürünleriniz için hemen benimle İletişime geçin!

Next Generation Marketing ile Sizde insanların hayatlarına dokunun. Onlara hatta yüzlerce insana Daha Fazla Sağlık, Daha Fazla Varlık, Daha Fazla Yaşam FIRSATI VERİN!

Sizde Next Generation Marketing ile Kendi işinizin finansal özgürlüğünün tadını çıkartmak istiyorsanız İletişim Formu veya 0536 988 06 06 üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Next Generation Marketing Nedir